News

Check out market updates

Tokat’ın Enleri Ödül Töreni

-Can Erenler Arsa Ofisi ve Tempo TV Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmet YİĞİT,katıldığı Tokat Gündem gazetesinin düzenlediği ” TOKAT’ın ENLERİ” adlı organizasyon da düzenleyicisi Bayram Güvercin ve Zekeriya beyfendilere emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

-Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mehmet YİĞİT’in de ödül aldığı gece de,CEAO ekibi olarak Kırmızı Gerbera dağıttık. Sıcaklık ve dostluk anlamını ifade eden Gerbera,dostluğumuzun ve birliğimizin hiç bozulmaması adına verdiğimiz bir mesajdır..

-Sunuculuğunu Sanatçımız Seyhan Guler ve Mahmut Bey’in üstlendiği Tokat’ın gücünü gösteren en anlamlı ve birliğin,beraberliğin diriliğini yansıtan ”EN” kalabalık gecelerden birine şahit olduk..

-Milletvekilleri,Belediye Başkanları,İlçe Emniyet Müdürlüğü,Sivil Toplum Kuruluşları,Köy-Kasaba Dernek Başkanları ve Tokat’ın ve çevre illerden ( YOZGAT’LI DOSTLARIMIZ) gelen misafirlerin katılım sağladığı gece de Tokat’ın Dedeman Hotel’de güç gösterisin de yer aldılar..

-Tokat ilinin iyilikten vazgeçmemiş halkının yanı sıra,gece de,Tokat’lı iş adamlarımızın katkıda bulunduğu ve ödüllendirildiği geceyi TEMPO TV Canlı Yayınla evlerinize sunup,tekrarını en yakın zaman da sizlerle paylaşıp anılarınızı tazeleyecektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com